Ügyfélszolgálati munkatárs

A több, mint 25 éves múltra visszatekintő Orgware Kft. Ügyfélszolgálati Osztálya munkatársat keres ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba

Feladatok

  • A JDolBer Humánügyviteli- és bérszámfejtési rendszer felhasználóinak ügyfélszolgálati támogatása
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás telefonon, személyesen és elektronikus levelezésben
  • Segítségnyújtás, tanácsadás a rendszerrel kapcsolatosan
  • Bejelentések kezelése, adminisztrálása
  • Felhasználói dokumentáció készítése
  • Partnerek oktatása
  • Adatbázis kezelési feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízhatóság
  • Szorgalom
  • Udvariasság
  • Kulturált megjelenés
  • Problémaérzékenység és -megoldó képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Felelősségvállalás
  • Precíz munkavégzés
  • Együttműködési képesség

Előny

  • Humán, és/vagy társadalombiztosítási, és/vagy bérszámfejtési szakirányú képesítés
  • Humánügyvitelhez és/vagy bérszámfejtéshez kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Humánügyviteli területen töltött tapasztalat vagy ismeretek
  • A JDolBer humán szakértői rendszer ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIV.

Jelentkezéseket motivációs levél és fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény megjelölésével várunk

Kérjük csatolja mellé iskolai végzettségét igazoló bizonyítvány- másolatát, illetve - amennyiben rendelkezik ilyennel - szakirányú szakmai végzettségét igazoló bizonyítvány-másolatát.