Java fejlesztő

Az ország egyik legismertebb HR szoftverfejlesztő cége Java fejlesztőt keres
! Ha követed az új fejlesztési irányvonalakat és szereted amit csinálsz, jelentkezz, lehet, hogy Te hiányzol a csapatunkba!

Tapasztalt Java fejlesztőt keresünk fejlesztő csapatunkba! Fejlesztőként humánügyviteli projekteken dolgozhatsz, te lehetsz a felelős különböző HR alkalmazások fejlesztéséért. Részt vehetsz az üzleti problémák megoldásában és együttműködsz a Backend és Frontend webfejlesztőkkel is.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő

Feladatok

  • Java-ban írt, nagy rendelkezésre állású alkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Technológiák felkutatása, kipróbálása, alkalmazása
  • Közreműködés projektek szakmai előkészítésében
  • Csapatban történő munkavégzés

Szakmai követelmények

  • Szoftverfejlesztői tapasztalat JAVA nyelven, Java SE architektúrában
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Objektumorientált módszertan ismerete

Előnyt jelent

  • Eclipse fejlesztőkörnyezet ismerete
  • SQL adatbázisok, SOAP, REST Api ismerete
  • precizitás, pontosság
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • Önállóság

Mit kínálunk

  • Kitűnő munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzési keret
  • Home Office lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb juttatások:

éves bónusz, cafeteria, szakmai tréningek

A jelentkezéseket motivációs levél és fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény megjelölésével várjuk. Kérjük csatolja iskolai végzettségét valamint szakirányú szakmai végzettségét igazoló bizonyítványai másolatát.